لوگو -اپل ایدی

بست اپل آیدی

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

اپل آیدی آماده آمریکا

خرید اپل آیدی آمریکا با گارانتی بازگشت وجه، همراه با سوالات امنیتی، وریفای شده، بدون دیسیبلی و تحویل فوری

چرا باید اپل آیدی را خرید کنیم؟

با اینکه ساخت Apple ID رایگان است

اپل آی دی در واقع هویت کاربر اپل است و روشی است که اپل شما را شناسایی می‌کند، خریدهای شما را ردیابی می‌کند و باعث می‌شود همه دستگاه‌های اپل شما به طور یکپارچه با هم کار کنند. هر کاربر آیفون، iPad ، iPod و Mac به یک Apple ID نیاز دارد.

به دلیل تحریم ایران و نبود اپ استور ایران و اینکه شرکت اپل امکان ساخت اکانت Apple ID را به کاربران ایرانی نمی دهد ناگزیر به استفاده از اپل ایدی سایر کشورها هستیم مانند اپل ایدی آمریکا .  با توجه به مشکلات متعدد در ساخت اپل ایدی مانند عدم امکان ساخت با استفاده از vpn  و مشکلات آن ؛ عدم تایید یا وریفای شدن نهایی ؛ مسدود شدن  اپل آیدی مدتی بعد از ساخت با vpn ؛  نیاز به دانستن دانش شبکه و دسترسی به vps به جای vpn  که هزینه بالایی را برای ساخت اپل آیدی توسط خود کاربر ایجاد میکند بهترین گزینه در ایران خرید اپل آیدی  با هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر است

کاربردهای Apple ID

بست اپل آیدی، سایت خرید اپل آیدی آماده وریفای شده

* دسترسی به اپ استور ابتدایی ترین کاربرد اپل آیدی است.

*گر اپل آی دی نداشته باشید یا آن را فراموش کرده باشید بسیاری از امکانات را از دست می‌دهید و حتی آپدیت هم دریافت نمی‌کنید.

* یکی دیگر از کاربردهای اپل آیدی امکان استفاده از آیتونز است.

* تایم به عنوان یک برنامه محبوب برای تماس صوتی و تصویری با استفاده از اینترنت در گوشی‌های اپل، آی‌پد، مک و آی‌پاد شناخته می‌شود. برای استفاده از قابلیت‌های این برنامه نیز شما به خید اپل آی دی نیاز دارید.

* سرویس iCloud فضای ذخیره سازی اطلاعات است که اپل در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. ۵ گیگابایت از فضای آن به صورت رایگان در اختیار دارنده یکی از دستگاه‌های اپل قرار می‌گیرد، البته شرط استفاده از آن خرید اپل آیدی است.

* با استفاده از Handoff، می‌توانید کاری را در یک دستگاه (Mac ، iPhone ، iPad یا Apple Watch) شروع کرده و سپس آن را در دستگاه دیگر ادامه دهید بدون اینکه اطلاعاتی این میان از بین برود. به عنوان مثال، پاسخ دادن به یک ایمیل را در آیفون خود شروع کنید، سپس آن را در Mail on Mac خود تمام کنید..

ویژگی های اپل آیدی Apple ID ما

-تایید شده آمریکا

-وریفای شده و معتبر

-دائمی و بدون محدودیت

-کلیه اطلاعات امنیتی

-اتصال به گیفت کارت

-استفاده روی ۳ دستگاه

-5گیگ فضای آیکلود

-داری مجوزهای لازم

-گارانتی بازگشت وجه

‫0/5 ‫(0 نظر)
پیمایش به بالا