لوگو -اپل ایدی

بست اپل آیدی

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
بهمن 16, 1402

اپل آیدی کارتی بخرم یا نخرم؟|صفرتا صد اپل آیدی کارتی

لیست مطالب

اولین نکته ای که هنگام خرید اپل آیدی کارتی باید در نظر داشته باشید که بر خلاف تصور عموم این اپل آیدی ‌ها توسط شرکت اپل ساخته و ارائه نمی‌شوند، زیرا ساخت اپل آیدی به صورت رایگان همه کاربران قابل انجام است. به طور کلی ممکن است با تهیه اپل آیدی کارتی حساب اپل آیدی شما به راحتی مسدود شود زیرا شرکت اپل هر چند وقت سرورهای مربوطه را چک می‌کند و حساب‌های نامربوط را حذف می‌کند، برای کشورهایی که تحریم هستند غیر مجاز است. و افراد زیادی با مشکلات ناشی از خرید اپل آیدی کارتی دست و پنجه نرم می‌کنند.

 

خرید اپل آیدی کارتی

بازیابی اپل آیدی کارتی

وقتی شما اپل آیدی را خودتان می‌سازید با وارد کردن مشخصات و ایمیل خود ، در صورت فراموشی پسورد و دیگر چیزها به راحتی می‌توانید اپل آیدی خود را بازیابی کنید.
اما در مورد آیدی کارتی اگر شما رمز آن را فراموش کنید به ایمیل آن دسترسی نخواهید داشت که آن را بازیابی کنید. در نتیجه اکنون شما دچار یک دردسر بزرگ شده‌اید و چاره‌ای جز حذف اپل آیدی ندارید.
اپل آیدی کارتی بخریم یا نه

حذف اپل آیدی کارتی

 هنگام فراموشی رمز در اپل آیدی کارتی و یا حتی فراموشی سوالات امنیتی و دیگر موارد برای خلاص شدن از دست این اپل آیدی مجبورید که اطلاعات آیکلود را حذف کنید که این یک مسئله و دردسر بزرگ است. و یا می‌توانید از شماره سریال IMEI استفاده کنید که فقط از شر اپل آیدی خود خلاص شوید.
می‌توانید برای حذف اپل آیدی خود در صورتی که پسورد آن را فراموش کرده‌اید به لینک حذف اپل آیدی بدون داشتن پسورد مراجعه کنید.

نتیجه گیری:

از آنجا که نمی‌توانیم اپل آیدی خود را بازیابی کنیم و در صورت فراموشی مجبور به حذف اطلاعات آیکلود می‌شویم. است که از ابتدا نسبت به خرید اپل آیدی از نوع کارتی بیشتر محتاط باشیم. زیرا قطعاً بعد از مدتی دچار مشکلات زیادی ایجاد میشود و از نظر هزینه‌ای دچار ضرر خواهیم شد. پس بهتر است که از ابتدا نسبت به ساخت اپل آیدی و یا خرید اپل آیدی معتبر وریفای شده از وب سایت‌های معتبر اقدام کنیم.
مشکلات اپل آیدی کارتی
وب سایت بست اپل آیدی یک وب سایت معتبر و با سابقه در زمینه فروش اپل آیدی به صورت مستقیم و با پشتیبانی دائمی است. با پرداخت کمترین هزینه می‌توانید یک اپل آیدی معتبر تهیه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکل می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.
فایل ویدیویی نحوه خرید اپل آیدی معتبر وریفای شده :
همچنین بخوانید:   کوتاه ترین و ساده ترین ترفند مخفی کردن برنامه و صفحات در ایفون !!! | آموزش ویدئویی و تصویری

آخرین مقالات

لیست مطالب

4 دیدگاه دربارهٔ «اپل آیدی کارتی بخرم یا نخرم؟|صفرتا صد اپل آیدی کارتی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا