لوگو -اپل ایدی

بست اپل آیدی

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

درباره ما

همانطور که می دانید ساخت اپل آیدی در اکثر کشورهای دنیا رایگان می باشد اما با توجه به تحریم ها و دشواری ساخت اپل آیدی در ایران سعی کرده ایم با هزینه ای کم اقدام به ساخت و فروش اپل آیدی در سایت بست اپل آیدی نماییم.

این یک ادعای دروغ است: کلیه کارت های ما به صورت مستقیم از نمایندگی شرکت اپل در کشور آمریکا خریداری شده است.

اپل آیدی یک حساب رایگان اپل است اما به دلیل تحریم های اپل نسبت به ایران ساخت این اکانت ها از طریق سرور انجام می گیرد و سپس به قیمت دلخواه در اینترنت به فروش می رسد. اما امنیت اکانتی که به شما فروخته می شود بسیار مهم است که ما در بست اپل آیدی تمام موارد امنیتی اکانت اپل آیدی مانند پسورد و سوال های امنیتی را به دقت انتخاب می کنیم و همچنین به کاربرانمان اکیدا توصیه می نماییم که پس از خرید اپل آیدی نسبت به تغییر مشخصات امنیتی اپل آیدی و همچنین ایمیل اپل آیدی اقدام نمایند.

این یک هزینه اضافه است: ساخت اپل آیدی با ایمیل شخصی شما.

شما می توانید پس از خرید اپل آيدی از طریق آموزش های زما به راحتی و بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی نسبت به تغییر ایمیل اپل آیدی خود به ایمیل شخصی خود اقدام نمایید. (لینک آموزش تغییر ایمیل اپل آیدی)

این یک هزینه اضافه است: اپل آیدی بریتانیا، کانادا، سوئیس و …

شما می توانید پس از خرید اپل آيدی از طریق آموزش های زما به راحتی و بدون نیاز به هیچ ابزار خاصی نسبت به تغییر کشور اپل آیدی خود به ایمیل شخصی خود اقدام نمایید. (لینک آموزش تغییر کشور اپل آیدی)

بست اپل آیدی، سایت خرید اپل آیدی apple id آماده وریفای شده

اینماد(در حال دریافت)

لوگو اینماد سایت بست اپل آیدی

ساماندهی

logo-samandehi

پیمایش به بالا